Gizli Dere Su Yalıtım - Simetri Yalıtım

Gizli dere su yalıtım uygulamaları, çatı sisteminin en önemli uygulama kalemlerinden biridir.Gizli dere (atika duvar arası çatı deresi) çatı örtüsünün üzerine yağan kar ve yağmuru suyunu toplayıp iniş borularına kanalize etmeye yarayan derelerdir.Gizli derelerde yapılacak yalıtım, güneşin zararlı UV ışınlarına ve sert atmosfer koşullarına dayanıklı olmalıdır. Aynı zamanda bu yalıtım sıcak-soğuk farklarından dolayı uygulandığı zeminde meydana gelecek hareketleri karşılayacak kadar da elastik olmalıdır. Garanti Yalıtım olarak yaptığımız gizli dere su yalıtım çalışmalarına 5 yıl su geçirmezlik garantisi veriyoruz.

KULLANILAN MALZEME

Garanti yalıtım olarak gizli derelerin su yalıtımı için genellikle kauçuk-bitüm esaslı, tek bileşenli solvent içermeyen su yalıtımı ürünü olan KÖSTER KBE Flüssigfolie kullanılmaktadır.

UYGULAMA

Sürülerek uygulandığı yüzeylerde kuruduktan sonra eksiz ve su geçirimsiz bir kaplama oluşturur. KÖSTER KBE Flüssigfolie geniş bir sıcaklık aralığında (-20°C ile +200°C arasında) özelliğini kaybetmez.KÖSTER KBE Flüssigfolie UV ışınlarına ve dış hava koşullarına tam olarak dayanımlıdır. Teras, düz çatı ve çatı deresi gibi güneş ışığına maruz kalan alanlarda kullanıma uygundur. KÖSTER KBE Flüssigfolie yüksek elastikiyete (% 1000) ve çatlak köprüleme özelliğine sahiptir.

Facebook
Instagram
Whatsapp